Formacionet zyrtare: Milan – Sampdoria

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Sampdoria.

Skuadra e Milan luan në shtëpi përballë Sampdoria, në kërkim të tri pikëve që do t’i siguronin kreun e tabelës.

‘Rossoneri’ shihen si favoritët për tri pikët në këtë ndeshje, megjithatë favoriti vlen vetëm në letër.

Ndeshja mes Milan dhe Sampdoria luhet me fillim nga ora 12:30.

Formacionet zyrtare

Milan: Maignan, Florenzi, Tomori, Romagnoli, Calabria, Bennacer, Tonali, Messias, Diaz, Leao, Giroud.

Sampdoria: Falcone, Thorsby, Sensi, Caputo, Conti, Colley, Bereszynski, Magnani, Marru, Candreva, Rincon.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Prindërit vetushqyes sot marshojnë në Shkup

Story i radhës

Nuk do ta besoni se çfarë rrengu përdori djali i Liam-it për të mos shkuar në shkollë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish