Formacionet zyrtare Kroaci – Brazil

Formacionet zyrtare Kroaci – Brazil!

Kroacia do të përballet me Brazilin në orën 16:00, me të dyja përfaqësueset që do të luftojnë për një “biletë” të gjysmëfinaleve të Kupës së Botës, Katar 2022.

Ndërsa Brazili shihet si favorit i takimit të kësaj të premteje, nga Kroacia janë shprehur se do të bëjnë të pamundurën për ta vazhduar sa më gjatë këtë rrugëtim.

Me ende mbi një orë nga startimi i çerekfinales së parë të Botërorit, trajnerët Dalic dhe Tite kanë vendosur formacionet si do e nisin këtë përballje, me të dy teknikët që do të hedhin emrat më të mirë në fushë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Gjermani, mijëra të evakuuar pas gjetjes së një bombe të Luftës së Dytë Botërore

Story i radhës

Alarm për bombë pranë Drejtorisë së Kufirit në Tiranë

Të fundit nga