Formacionet zyrtare: Inter – Juventus

Inter – Juventus është gjysmëfinalja e parë e kupës së Italisë.

Zikaltërit që javë më parë fituan derbin ndaj bianconerëve në kuadër të Serie A, synojnë një tjetër fitore, që kësaj radhe do të ishte e vlefshme për një kalim në finale të kupës.

Mysafirët llogariten favoritë, por që nuk pritet ta kenë të lehtë.

Tashmë janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja palëve, ndërsa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat nga ora 20:45.

Ngjarja paraprake

Instagram ka një mënyrë për të mbrojtur llogaritë e përdoruesve prej hakerëve

Ngjarja e ardhëshme

Kështu i sqaron Melisa fotot që qarkullojnë në rrjet, të cilat flasin për një lidhje mes saj dhe Andit!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian