Formacionet zyrtare: Huesca – Atletico Madrid

Huesca pret Atletico Madridin për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së katërt në La Liga.

Kjo ndeshje fillon nga ora 19:00.

Për Atletico Madrid, për herë të parë starton Luis Suarez, futbollisti i transferuar nga Barcelona.

Formacionet zyrtare:

Huesca:

Atletico Madrid:

Image
Ngjarja paraprake

Filipçe: Pritet reagim i ministrive të Shëndetësisë të Bullgarisë dhe Serbisë, pastaj do të sillet vendim për kufijtë

Ngjarja e ardhëshme

ESHS: Për 1,4 për qind më i ulët çmimi mesatar i energjisë elektrike në gjysmën e parë të vitit 2020

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian