Formacionet zyrtare: Holandë – Spanjë

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Holandës dhe Spanjës, duel ky që i takon karakterit miqësor.

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për këtë takim, që do të jetë test për d ndeshjet e radhës të nëntorit.

Nga minuta e parë, për Holandën do të jetë De Jong, e nga radhët e Spanjës sulmin do ta udhëheq, Morata.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Shkup, 29-vjeçarja përdhunohet nga i ati i saj

Ngjarja e ardhëshme

Një nuse si Afrona, vishet e rregullohet për qejfin e vjehrrës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian