Formacionet zyrtare: Genoa – Juventus

Genoa është nikoqir i Juventusit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 11-të të Seria A.

“Bianconerët” synojnë vetëm fitore, meqenëse janë në ndjekje të Milanit në kreun e tabelës.

Formacionet zyrtare tashmë janë publikuar:

Genoa: Perin; Bani, Goldaniga, Lerager, Masiello, Pellegrini, Pjaca, Radovanovic, Rovella, Scamacca, Stuaro.

Juventus: Szczesny; Sandro, Bonucci, De Ligt, Cuadrado; Bentacur, McKennie, Chiesa, Rabiot; Dybala, Ronaldo.

Ndeshja nis në ora 18:00.

Ngjarja paraprake

Turqi, 26.919 raste të reja me COVID-19 dhe 22.215 të shëruar

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 50 milionë persona shërohen nga COVID-19 në botë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian