Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Celtic – Milan.

Milan luan në udhëtim kundër skuadrës skoceze, Celtic, në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

‘Rossoneri’ do të lujnë në një terren ku tri pikët nuk janë të lehta për t’u fituar.

Ndeshja mes Celtic dhe Milan luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Image
Ngjarja paraprake

Kaq elegante ka kohë që s’e kemi parë Rita Orën, pozon joshëse me fustan të ngushtë

Ngjarja e ardhëshme

“Varëse 10 mijë euro”, Belinda Balluku: Nuk jam ministrja më e pasur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian