Formacionet zyrtare: Barcelona – Huesca

Barcelona është nikoqir i Huescas, ndeshje e vlefshme për xhiron e 27-të në La Liga.

Katalunasit kanë mundësinë e artë që të ngushtojnë edhe më shumë distancën me Atleticon, ngase me një fitore do mbeteshin vetëm katër pikë prapa.

Ndërsa, Huesca renditët në pozitën e fundit në tabelë dhe do provojë të bëjë befasinë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Lenglet, Mingueza, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Griezmann, Messi.

Huesca: Pas pak…

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

Ngjarja paraprake

Studimi i “Fridrih Ebert” bën të ditur në nevojën për përfshirje më të madhe të grave në shoqëri

Ngjarja e ardhëshme

Asnjë nuk e rivalizon dot OnePlus në teknologjinë e karikimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian