Formacionet zyrtare: Alaves – Barcelona

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Deportivo Alaves – Barcelona.

Barcelona luan në udhëtim kundër skuadrës së Alaves, në kërkim të rrugës së rikthimit tek fitorja.

Fitorja është e domosdoshme për Barcën për të mbajtur hapin në garë për top katërshe.

Ndeshja mes Alaves dhe Barca luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë formacionet zyrtare për këtë ndeshje:

Formacioni startues i Deportivo Alaves: Pacheco, Javi Lopez, Lejeune, Laguardia, Martin, Escalante, Pina, Pere Pons, Jason, Luis Rioka, Joselu.

Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Pique, Araujo, Busquets, Pedri, Luuk de Jong, Jordi Alba, Ferran Torres, Frenkie de Jong, Ez Abde.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Luana Vjollca përshëndet në bikini nga bregdeti afrikan

Story i radhës

Dikur FMN paralajmëronte se vendi mund të kthehej në parajsë të parave të drogës e korrupsionit/ Rama rikthen idenë e amnistisë fiskale dhe penale

Të fundit nga