“Fluch” nga Azet arrin 1 milion klikime brenda 48 orësh

Reperi i njohur shqiptar ka lansuar projektin e ri muzikor.

Azet, reperi i njohur shqiptar ka tash e disa kohë që nuk është edhe aq aktiv me projekte muzikore.

Ai së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Fluch”.

Kënga u pëlqye mjaft shumë nga fansat për tekstin e gjithashtu edhe videoklipin e realizuar.

Ngjarja paraprake

Lazio e lejon, Vedat Muriqi grumbullohet për ndeshjet e marsit

Ngjarja e ardhëshme

Konfirmohet varianti i ri i koronavirusit, është më ngjitës dhe shkakton sëmundje më serioze

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian