Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të!

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka postuar fotografi me të dashurën e tij, Eirini Konomi.

Çifti shihet në borë dhe mjaft të lumtur me njëri – tjetrin.

Kujtojmë se, meçi i radhës i Florian Markut do të zhvillohet me 20 shkurt.

Ngjarja paraprake

Pesë gola në sfidën Manchester Utd - Liverpool! Shaqiri 9 minuta, ja kush kualifikohet 

Ngjarja e ardhëshme

Gjoba, burgim për ata që nuk vënë maskë në Los Anxhelos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian