Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin

Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën e tij private.

Madje, ai ka çaktivizuar çdo rrjet social duke i lënë të gjithë kuriozë të mësonin se ç’po bëhej me të.

Ai së fundmi është përfolur në media për postin e tij të drejtorit të përgjithshëm të kanaleve muzikore Radio Tv të Top Media.

Është Sara ajo që herë pas here publikon foto të Ledionit, siç ka bërë edhe së fundmi.

Prindërit e dy djemve kanë pozuar bashkë në ashensor, ku ajo që bie në sy janë flokër gjithmonë e më të zgjatur të Ledionit.

Çifti si gjithmonë janë të kuruar dhe duken mjaftë bukur.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Milani pëson goditje të fortë

Ngjarja e ardhëshme

Rusia regjistron numrin më të lartë ditor të rasteve me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian