Flick për të ardhmen: Kam marrë një ofertë

Hansi Flick ka folur për të ardhmen e tij.

Në një konferencë për shtyp, Flick u ndal të flasë edhe për Superligën, për të cilën tha se nuk e mbështet dhe qëndron prapa vendimit të klubeve gjermane dhe Ligës së Kampionëve.

Flick u pyet edhe për të ardhmen e tij para sfidës ndaj Bayer Leverkusen.

“Kam një ofertë, por nuk dua ta diskutoj sot sipas dakordimit tim me klubin”, tha ai.

“Kam thënë të njëjtën gjë edhe skuadrës që dua ta ndërpres kontratën time”, shtoi ai.

“Ishte një gjë spontane, djemtë kanë një mentalitet fitues dhe janë të koncentruar për ta fituar titullin”, tha Flick.

“Kemi mundur te jemi më mirë, por kemi humbur disa ndeshje, në duhet ti pranojmë humbjet që kemi marrë”, përfundoi Hansi Flick.

Ngjarja paraprake

Audi zbulon konceptin e makinës elektrike që do të shitet në mbarë botën

Ngjarja e ardhëshme

Si të përdori ujin e orizit për flokë të shëndetshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian