“Fli xha fli”/ Rama publikon memen e radhës në lidhje me Bashën

Kryeministri Edi Rama ka një video të shkurtër nga emisioni “Zonë e lirë”, shkëputur nga disa vite më parë.

Në video, moderatori Arian Çani, telefonon kryedemokratin Lulzim Basha, dhe e pyet se përse nuk ia kishte hapur telefonin një javë më parë.

Në përgjigjen e tij, Basha i tregoi se kishte qënë në gjumë.

“Isha ne gjume mor burre”, degjohet zeri i Bashes!

“Ou, ç’të gjeti që the të vërtetën! Fli xhan fli”, shkruan Rama me ironi përbri videos.

Ngjarja paraprake

Luftë në Afrikë, Rebelët e Sahrawit kërkojnë pavarësinë nga Maroku pas 30 vitesh armëpushim

Ngjarja e ardhëshme

AHMETI: Lëvizjet e para për ndryshim kanë nisur në Tetovë (VIDEO)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian