Fletarrest ndërkombëtar për të dyshuarin e parë për vrasjen e hendbollistit kroat

Ministria e Punëve të Brendshme ka shpalluar fletarrest ndërkombëtar për Angello Gjorgjievskin i cili është i dyshuari i parë për vrasjen e hendbollistit kroat, Denis Tot, transmeton SHENJA.

 

Hendbollisti dhe vajza e cila godiste me shqelma viktimën janë njohur më herët, ndërsa sulmi ka ardhur për shkak të keqkuptimeve ndërmjet veti.

Ndërkaq, askush nga 7 dëshmitarët siç kanë qenë sigurimit në klub dhe taksisti nuk kanë paraqitur 192.

Story i mëparshëm

Flet nëna e 10-vjeçares së vetëvrarë: Mësuesja dhe shokët e bullizuan se vinte erë e keqe para se të vriste veten

Story i radhës

Dy auto-ambulanca të reja për Klinikën për sëmundje të fëmijëve nga ‘Project hope Maqedoni’

Të fundit nga