Fjoralba Ponari publikon foton krah partnerit

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më trend të momentit.

Mirëpo, kur bëhet fjalë për jetën e saj private, ajo është shumë e rezervuar.

Megjithatë, kohët e fundit duket se Fjori e ka thyer këtë “rregull”, pasi nuk është frenuar dhe ka publikuar foto të shumta në rrjetet sociale.

Image

Insta

Rreth një orë më parë, ajo ka ndarë në Instastory një foto me partnerin e saj, Françeskon.

“Kjo foto u parapri dhe u pasua me debate! He hates pics. (Ai i urren fotot)”, ka shkruar Ponari krahas ‘selfie’, duke treguar që partneri i urren fotot.

Image

Insta

Kujtojmë që Françesko është një atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software.

Ngjarja paraprake

Ja kur priten rënie të temperaturave

Ngjarja e ardhëshme

Kosova në mes Asociacionit dhe shkëmbimit të territoreve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian