Fjolla Morina ‘thumbon’ Agim Veliun?: Leshi nuk të bën burrë

Fjolla Morina duket se e ka thumbuar Agim Veliun.

Pavarësisht se ka një proces gjyqësor dhe po merret shumë me jetën private ku edhe po e shijon lidhjen e dashurisë, Fjolla Morina nuk i lë anash ngjarjet politike.

Duke qenë se është përkrahëse e Lëvizjes Vetëvendosje dhe si duket i është gëzuar fitores së  Shpejtim Bulliqit dje në Podujevë.

Image

Menjëherë Fjolla erdhi me një reagim në llogarinë e saj në Facebook dhe duket se e kishte direkt ‘thumb’ për Agim Veliun.

“Ehh Leshi nuk t’bon burr jo”, ka shkruar ajo pranë postimit ndërsa sigurisht se komentet nuk kanë munguar.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Australia: Kina të kërkojë falje për postimin e diskutueshëm në Twitter

Ngjarja e ardhëshme

Shitjet e smartfonëve po rikuperojnë efektet e pandemisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian