Fjolla Morina jep lajmin e ri: Jena shtu…

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Nuk ka shumë javë që kur ajo nisi bashkëjetesen me partnerin e saj të ri, Fisnik Syla.

“Jena shtu”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në InstaStory.

Vlen të përmendim faktin se Morina, është nënë e dy vajzave. 

Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You think you are the queen but come here a little bit to your KING!! 🤫👑 🌪 it’s coming soon, #newsong

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ngjarja paraprake

McGregor ka një mesazh për Khabib Nurmagomedov, pas fitores dhe pensionimit të këtij të fundit

Ngjarja e ardhëshme

Franca dëbon familjen boshnjake që e qethi vajzën sepse e dashuronte një serb

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian