Fjolla Krasniqi ndryshon stil

Fjolla Krasniqi në çdo kohë është unike me paraqitjet që bën.

Me bukurinë që ka, ajo gjithmonë qëndron në krye të lajmeve rozë, duke u komentuar për anët pozitive.

Siç duket me përkushtimin e madh ndaj vetës Fjolla ka arritur që të dobësohet dhe të duket shumë më ndryshe në stilin e saj.

Këtë e dëshmon në imazhin e fundit që ka publikuar, ku duket mahnitëse me fustanin e bukur.

Si gjithmonë, pas këtij ndryshimi ajo ka pranuar komente të shumta nga personat që e rrethojnë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Ronaldo synon të bashkohet me Leo Messin në PSG

Story i radhës

Ministri i Jashtëm i Rusisë do të takohet me homologun ukrainas

Të fundit nga

Hauge në Frankfurt

Tashmë është zyrtare, Jens Piter Hauge është transferuar përfundimisht te skuadra e Frankfurtit. Sulmuesi norvegjez ishte

AlbanianMacedonianEnglish