Fjodora Fjora feston ditëlindjen mes shumë urimesh, surpriza e djalit e gjen papritur mes shumë emocionesh

I vogli ka përgatitur një surprizë për mamin duke i kënduar këngën e ditëlindjes me tortën në duar. “O zot falma këtë dashuri”, ka shkruar Fjodora krah videos së fundit në llogarinë e saj ku duket se ka marë shumë dashuri.

Ngjarja paraprake

Surpriza e Alfios në emision, e bëri Fatmën të mos i mbante dot lotët!

Ngjarja e ardhëshme

Në shtëpinë e një shkupjani janë gjetur drogë dhe municion

të fundit nga