Filluan punimet në vendbanimin Krushopek

Sot sekretari Sefi Shabani së bashku me zv. Drejtorin e Rrugë dhe Rrugica z.Enes Limani inspektuan punimet që janë duke u zhvilluar në fshatin Krushopek ku në këtë vendbanim kanë filluar punimet për asfalltimin e rrugës 2 (Te proi).

Në vazhden e këti bashkëpunimi me Qytetin e Shkupit dhe Ndërmarjen Rrugë dhe Rrugica gjithashtu u paralajmrua se do të fillon asfalltimi edhe në vendbanimin Kondovë.

Me punë dhe bashkëpunim të mirë ndërkomunal kanë përfunduar projekte të shumta në dobi tē qytetarëve tanë, shpresojmë që edhe në të ardhmen kjo frym pozitive e bashkëpunimit do të vazhdon.

Ngjarja paraprake

Masa të reja anti-COVID po zbatohen në gjithë Europën, shkak vala e dytë e koronavirusit

Ngjarja e ardhëshme

​Aktorja e sëmurë rëndë është e lumtur sot: Ajo po feston nëntë vjet martesë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian