Fillon sezoni i ri i ngrohjes nga Termokosi për prishtinasit

Termokos ka nisur me sezonin e ri të ngrohjes për kryeqytetasit.

Kryeshefi i kësaj ndërmarrje, Arsim Fetahu, ka bërë të ditur se janë rreth 2000 konsumatorë të rinj që janë kyçur në sistem të ngrohjes.

“Sot kemi filluar sezonin e ri të ngrohjes. Për fat të mirë numri i konsumatorëve të rinj është afër 2000 konsumatorë dhe besoj se edhe konsumatorët që kanë qenë të kyçur vitet e kaluara do të jenë të kënaqur më shërbimet tona.

Fetahu ka treguar se shifra totale e konsumatorëve është 15,500.

Ngjarja paraprake

Greqia vendos pajisje akustike që mund të shkaktojnë shurdhim kundër refugjatëve në kufi

Ngjarja e ardhëshme

Maskne janë aknet e reja: Çfarë duhet të dini për to dhe si t’i parandaloni!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian