Fillon pastrimi i rrugës Shkup-Bllacë (FOTO)

Ka filluar pastrimi i rrugës Shkup-Bllacë. Autoritetet tashmë kanë filluar largimin e gurëve që bllokuan rrugën si pasojë e rrëshqitjes së dheut.

Baby Boo
Ndryshe, pasditen e sotme komunikacioni drejt vendkalimit kufitar Bllacë është ndërprerë në të dy drejtimet për shkak të rrëshqitjes së dheut në afërsi të vendit Vrazhji Vir, ndërsa nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë njoftuan se nuk lejohet qarkullimi i automjete nga të dyja anët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Publikohet lista preliminare për banesat sociale

Story i radhës

Kroos dhe Real në bisedime për vazhdimin e kontratës

Të fundit nga