Fillon asfaltimi i rrugës Strugë-Qafëthanë

Punime në magjistralen A2, do të asfaltohet rruga Strugë-Qafëthanë

Në magjistralen A2, respektivisht në rrugën Strugë- vendkalimi kufitar Qafëthanë, saktësisht nga pompa e benzinës Okta në drejtim të fshatit Frangovë, N.P. Rrugët e Maqedonisë, në katër ditët e ardhshme do të kryejnë punime në rrugë(asfaltim), njofton LAMM.

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se janë marrë të gjitha masat dhe se janë vendosur sinjalizimet përkatëse.

Ngjarja paraprake

6 arsye pse një grua qëndron në një marrëdhënie toksike

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

Gjermani, shënohen mbi 4.000 raste të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian