Fillojnë punimet për asfaltimin e disa rrugëve, në Prishtinë

Po rregullohen edhe disa rrugë nëpër kryeqytet, e këtë e bëri të ditur kryetari, Shpend Ahmeti.

Ai ka njoftuar se sot kanë filluar punimet e asfaltimit në rrugën “Arkitekt Karl Gega’”, deri te udhëkryqi i rrugës “Ali Pashë Tepelena”.

Ahmeti thotë se punimet do të vazhdojnë edhe në asfaltimin e rrugës “Gazmend Zajmi” dhe pritet të përfundohen sipas planifikimeve.

Ngjarja paraprake

Siguria në shkolla gjatë pandemisë

Ngjarja e ardhëshme

Sa u mbajtën sekrete aktakuzat për ish luftëtarët e UÇK-së? (VIDEO)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian