Filloi shpërndarja e miellit për familjet në nevojë

Ka filluar shpërndarja e një sasie prej 22 ton miell për qytetarët në nevojë.

Kjo sasi e konsiderueshme e miellit do të shpërndahet nga:

Qendra për Punë Sociale,

Kryqi i Kuq,

Shoqata e Invalidëve të Luftës dhe Shoqata e Grave.

Një sasi nga ky kontingjent do të shpërndahet edhe për komunitetet tjera që jetojnë në Fushë-Kosovë.

Ngjarja paraprake

Mickoski do t’i përkrahë Selën dhe Gashin për interpelancën ndaj Spasovskit

Ngjarja e ardhëshme

Kjo është e turpshme çfarë bën Stankoviqi i Zvezdës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian