Filloi protesta kundër vendimit të Gjykatës Penale për rastin “Monstra”

Nën moton “Drejtësi dhe Liri”, filloi protesta kundër vendimit të Gjylatës Penale për rastin “Monstra”. Protestusit u grumbulluan në Çair dhe po vazhdojnë rrugën drejtë Gjykatës dhe më pas edhe para Qeverisë. Protestuesit po brohorasin “Pa drejtësi s’ka liri”.

Ngjarja paraprake

Autoritetet Shëndetësore nuk lejojnë skuadrën e Serie A të zhvillojë ndeshjen

Ngjarja e ardhëshme

Sfidë e vështirë për shqiptarët! Manchester Utd-Milan, finale para finales 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian