Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës

Fundjava në vend pritet të sjellë mot pjesërisht të vranët dhe me riga lokale shiu. Ndërkohë do të bien temperaturat.

Sipas Prishtina Weather të shtunën pritet të kemi mot pjesërisht të vranët i shoqëruar me riga lokale të shiut.

Temperaturat do të luhaten në mes 6 dhe 15 gradë celsius.

Por ulje temperaturash parashihen për të dielën derisa do të vazhdojnë reshjet lokale.

Temperatura maksimale do të arrijë në 13 gradë celsius derisa ajo minimale do të shënojnë 6 gradë celsius.

Ngjarja paraprake

I ishte infektuar dhe i ati! Ky është 37-vjeçari nga Korça që ndërroi jetë nga Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Georgievski: Diplomacia maqedonase “flinte” ndërsa Bullgaria ishte duke përgatitur memorandumin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian