Filipçe: Presim që masat e reja restriktive të japin rezultat pas dy javësh

Në dy javët e ardhshme pritet që masat e reja restriktive të japin efekt dhe kështu pritet të stabilizohet numri i të infektuarve me koronavirus.

“Presim që para nesh të jetë periudha …javën e ardhshme ose pas dy jave, në të cilat definitivisht do të shohim efektet e masave restriktive. Presim që numri i personave të sapodiagnostikuar në këtë periudhë të stabilizohet, dhe në periudhën e ardhshme numri të zvogëlohet”, tha mes tjerash ministri FIlipçe pas vizitës së tij në spitalin e Gostivarit.

Ngjarja paraprake

Uji në Tetovë është i sigurt për pije

Ngjarja e ardhëshme

Një ndër bimët më të fuqishme që natyra ofron/ Efekti magjik i lëngut të Aloe Verës, njihuni me sëmundjet që shëron

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian