Fifit pas daljes nga “Big Brother VIP” i hiqet ky problem

Dikur këngëtarja Filloreta Raçi-Fifi, nuk shfaqej në asnjë vend e pa grimuar dhe gjithmonë ishte e rregulluar deri në detaje.

Por, kur u bë pjesë e shout real, gjërat ndryshuan kahje dhe ajo shfaqej shumë shpesh natyrale, ashtu siç edhe është në të vërtet.

“Big Brother VIP Albania”, e njoftoj publikun me fytyrë ne vërtet të Fifit dhe më tutje këngëtarja është shfaqur gjatë gjjthë kohës e pa grimuar.

Pra, bile per diçka Fifi ja pa hajrin pjesmarrjes në “BBV”.

Image

Fifi

Image

Fifi

Image

Fifi

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​ Acar e borë në Turqi

Story i radhës

Situata kaotike

Të fundit nga