Fifi vendos të duket si këngëtarja e njohur për “Halloween”

Fifi u shndërrua në Amy Winehouse për “Halloween”.

Përgatitjet e yjeve për “Halloween” kanë filluar qysh herët, madje ata kanë përzgjedhur edhe personazhet në të cilët u transformuan.

Ndër ta është edhe Fifi, e cila me anë të një postimi në Instagram u shfaq e shndërruar në Amy Winehouse.

Artistja e kopjoi të ndjerën Winehouse, teksa arriti të shfaqet me stil tërësisht të njëjtë sikurse të saj.

Edhe në këto foto, vërehet ndryshimi i madh që Fifi ka pësuar në dukje për shkak të humbjes në peshë.

Kujtojmë se artistja ditët e fundit u përfol për konfirmimin e lidhjes së dashurisë. 

Image
Image
Ngjarja paraprake

SHBA: 1 mijë viktima nga koronavirusi dhe mbi 90 mijë raste të reja në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Muja rizgjidhet kryetar edhe për katër vite

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian