Fifi shfaqet e lumtur në krahët e partnerit

Artistja shqiptare, Fifi prej vitesh ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme ndërsa mbetet e kërkuar dhe e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja nga Ferizaj numëron hite të shumta dhe vlerësohet edhe për zërin unik dhe tekstet që trajtojnë që përcjellin mesazhe dashurie.

Por, përveç karrierës muzikore, Fifi prej muajsh po e përjeton një histori të bukur dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.

Image

Fifi dhe Adisi

Çifti i ri janë pothuajse të pandashëm dhe nuk mungojnë as postimet dhe dedikimet romantike për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi ishte Fifi ajo që ka postuar disa imazhe ku shihet përkrah partnerit të saj, ndërsa shihet në përqafim të tij.

Image

Fifi dhe Adisi

“A mundem me të shajt edhe prap me të dasht”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, Fifi aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit me Gent Fatalin “Pikturë”, teksa ka paralajmëruar se po punon për një projekt të ri muzikor.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Beogradi dhe Varshava mbajnë kontakt për shkak aferës së pretenduar të spiunazhit

Story i radhës

Dani Alves do të rinovojë kontratën me Barcelonën

Të fundit nga