Fifi e thotë troç: Flori Mumajesi është pika ime e dobët

19:31 | 15 Prill 2021

Fifi ka dy fjalë për Florin.

Sa herë që iu përgjigjet pyetjeve të fansave, Fifi ka pothuajse gjithmonë nga një pyetje për Flori Mumajesin, shkruan lajmi.net.

Kështu ndodhi edhe së fundi, teksa po përgjigjej në pyetje të tyre dhe një ndjekës i shkruan “Cfare eshte per ty Flori Mumajesi”.

Përgjigja e saj ishte “Pika e dobet” dhe e etiketoi këngëtarin në atë postim.

Ndryshe, Fifi është emër shumë aktiv me projekte të reja muzikore, pas këngës “Maniak i dhimbjes”, ajo pritet të kthehet me disa projekte të reja. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Telashe për Ibrahimoviçin

Ngjarja e ardhëshme

Kjo është arsyeja se pse ferizajasi ankohet që i vendosen muralin e Rita Orës në ndërtesën e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian