Fier: Vritet një person pas një aksidenti mes dy veturave

Policia ka gjetur një makinë të djegur në fshatin Daullas të Fierit pas atentatit në rrethrrotullimin e Sheqit në Fier.

Në vendin e ngjarjes janë mbledhur prova në lidhje me çfarë ndodhi pak minuta më parë ku mbeti i vrarë në një atentat Shkëlzen Kastrati.

Viktima ndodhet ende brenda makinës tip “Mercedes Benz”.

E cila ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një makinë tjetër.

Ngjarja paraprake

Stuhia Orlena rrezikon 100 milionë banorë në SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Gjatë 24 orëve, 7 persona të ndaluar nga prokuroria

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian