Fier/ I dehur në ‘majë’ të biçikletës, rrëzohet dhe bëhet për spital 59-vjeçari

Fier- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Fier.

Sipas policisë rreth orës 21:20, në aksin rrugor Fier-Cakran, një 59-vjeçar i cili ka qenë i dehur dhe duke drejtuar një biçikletë është rrëzuar. Për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Sot rreth orës 21:20, në aksin rrugor Fier-Cakran, shtetasi G. H., 59 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar biçikletën nën efektin e alkoolit, është rrëzuar dhe për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Biden takim me këshilltarët për Sigurinë Kombëtare

Ngjarja e ardhëshme

Policia në SHBA qëllon për vdekje një të dyshuar për vrasje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian