Festa e Vitit të Ri në familjen e Shyhrete Behlulit

Artistët janë një kategori, të cilët në pothuajse në secilën festë janë larg më të dashurve të tyre.

Por, këtë vit, për shkak të pandemisë, ata festuan bashkë me familje, ngase nuk ishin të angazhuar me koncerte.

Edhe Shyhrete Behluli bashkë me familjen e saj sonte po festojnë së bashku në ambient familjar.

Ishte Engji ajo e cila fillimisht publikoi pamje nga përgatitja e tavolinës bashkë me motrën e saj.

Po ashtu, edhe Shyhretja publikoi fotografi dhe e gjithë familja duken të lumtur së bashku në këtë mbrëmje feste. 

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Anëtarët e rinj të Kushtetueses, Meta: Mos u bëni vegla politike, do ishte në turpin tuaj

Ngjarja e ardhëshme

Matip lëndimi i radhës te Liverpool, mungon në tri ndeshje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian