Ferizaj triumfon kundër Partizanit

Ferizaj triumfon kundër Partizanit në Ligën “Gjergj Kastrioti”!

Ferizaj ka regjistruar të vështirë por të rëndësishme në Ligën “Gjergj Kastrioti”, të shtunën mbrëma, në ndeshjen e vlefshme për Grupin B, kundër Partizanit.

Në përballjen e luajtur në palestrën “A. Rusi”, Ferizaj u desh të luftonte shumë derisa fitoi me rezultat 2-3 (15-25, 23-25, 23-25, 25-19, 15-11) në sete.

Takimi tjetër i këtij grupi luhet mes Lubotenit dhe Vllaznisë, të dielën me fillim nga ora 17:00.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Era e fortë në Vlorë, disa zona përballen me mungesë të energjisë elektrike

Story i radhës

BE-ja dënon sulmet në veri të Kosovës, bën thirrje për uljen e tensioneve

Të fundit nga