Ferizaj nuk ndalet me përforcime, edhe Hyseni i bashkohet

Ferizaj nuk e ka ndërmend të ndalet me përforcime, përforcohet edhe me një futbollist.

Ergon Hyseni i bashkohet skuadrës me objektiva të qarta, rikthimi në elitë.

“Ergon Hyseni rikthehet në Ferizaj.

Skuadra jonë ka vazhduar me përforcimet e radhës, sot kemi arritur  marrëveshje me mbrojtësin Ferizajas, Ergon Hyseni  që është

transferuar nga KF Arbëria. 

Hyseni është prezantuar sot në ambientet e klubit, në prani të kryetarit të klubit, Hyseni rikthehet në Ferizaj pas aventurës që pati tek KF Arbëria. 

Ne si klub i urojmë mirëseardhje dhe shumë suksese Ergonit me klubin tonë”, njofton KF Ferizaj.

Ngjarja paraprake

Presidenti Meta: Të kthejmë vëmendjen dhe të rritim mbështetjen për bujqësinë e turizmin

Ngjarja e ardhëshme

Në platforma digjitale lansohet “1 Mijë Vjet” nga Luana Vjollca

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian