Ferizaj demolon Vjosën, gati për edicionin e ri

Ferizajt ka demoluar me rezultat 3:0 Vjosën e Shtimes, në ndeshjen miqësore.

Djelmoshat e Ismet Munishit janë gati për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, grupit B.

Golashënues Ali Babaei, Ergon Hyseni dhe Betim Haxhimusa.

“Ka përfunduar ndeshja e fundit kontrolluese, para fillimit të edicionit të garave, kundër KF Vjosës, e mbyllur me fitore 3:0 për skuadrën tonë.

Falënderojmë kundërshtarin për korrektësinë dhe fair – play-in e treguar. 

Javën tjetër fillon misioni i vërtetë, ku si kundërshtar e kemi skuadrën nga Prishtina, KF 2 Korriku”, – njofton FC Ferizaj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndërron jetë modelja dhe aktorja e njohur, Shelley Smith

Story i radhës

Kasami: Kjo Qeveri i ka ditët e numëruara, opozita e bashkuar do të fitojë!

Të fundit nga