Felix: Fokusi im është te Botërori

Joao Felix nuk dëshiron të flasë për merkaton dhe njëkohësisht për të ardhmen.

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të sfidës çerekfinale të Portugalisë në Kupën e Botës, Katar 2022, ndaj Marokut, sulmuesi theksoi se për Atletico Madrid dhe të ardhmen do të flasë pas Botërorit.

“Jam 100% i fokusuar në Kupën e Botës. Dua të kem një Botëror të mrekullueshëm.

Ne po mendojmë të bëjmë një turne të madh. Do të flas për Atletico-n kur të përfundojë Kupa e Botës”-tha portugezi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Kurti: Kosova ka nevojë për një regjistrim gjithëpërfshirës dhe cilësor

Story i radhës

Vendimi i GJK për votën e emigrantëve/ Ish-ministri: Drejtësi për shqiptarët! Dënoi zgjedhjet e 2021-it si antikushtetuese

Të fundit nga