Faton Ahmeti në Fondin Shëndetësor, Besir Dehari në Policinë Financiare

Faton Ahmeti magjistëri i shkencave farmaceutike nga Tetova sonte me vendim të qeverisë u emrua drejtor në Fondin Shëndetësor. Nga ana tjetër edhe Besir Dehari është emruar në Policinë Financiare.

GJithashtu kanë kaluar edhe shumë emra të rinj nga Bashkimi Demokratik për Integrim ku me pas TetovaSot do ju sjell emrat e drejtorëve tjerë.

Ngjarja paraprake

15 viktima dhe 247 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Turqi, sekuestrohen mbi 4.000 litra alkool i falsifikuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian