Fatmir Limani: Derisa qytetarët prisnin bashkimin e faktorit opozitar, Aleanca ndryshoi kahjen

Fatmir Limani nga Lëvizja Besa në emisionin Klan Debat u shpreh i zhgënjyer me afrimin e Aleancës për Shqiptarët me BDI-në dhe qeverinë e vendit. Sipas tij, kjo po ndodh në moment më të papërshtatshëm, kur shumica e popullatës ka pritur bashkimin e faktorit opozitar shqiptar, që sipas tij, do të sillte ndryshimin e shumëpritur.

Ai ftoi ASH-në dhe Taravarin që të mos bëhen pjesë e të keqes, të cilën e kanë detektuar së bashku.

YouTube video
Story i mëparshëm

22 forca speciale, një qen kërkimi dhe ndihma humanitare

Story i radhës

Tërmeti në Turqi dëmton Kalanë e Gaziantepit

Të fundit nga