“Fantazova seks të zjarrtë me ish të dashurin, derisa po ‘kënaqesha’, burri im..”

Pasi u përplasa me një të dashur të shkollës së vjetër, pata ëndrrën më të egër seksi dhe madje zgjova burrin tim.

Tani po pyes veten nëse është më shumë se thjesht një fantazi. A mund të jetë ai shpirti im binjak? Nuk mund të ndaloj së menduari për të.

Unë jam 44 vjeç dhe kam qenë me burrin tim, 51 vjeҫar, që kur isha 18 vjeç.

Për 26 vitet e fundit, ne kemi qenë vërtet të lumtur. Ne kemi një shtëpi të mrekullueshme, dy punë të mira dhe tre vajza të bukura.

Por diçka ndryshoi kur u përplasa me të dashurin tim të parë.

Ai ishte i popullarizuar në shkollë – djali më i bukur në vitin tonë dhe kishte një sens të shkëlqyeshëm humori. Ne u takuam shkurtimisht në vitin tonë të fundit.

Muajin e kaluar, isha vullnetare në një qendër vaksinimi kundër Covid. E pashë këtë djalë të shkonte drejt tryezës sime.

Ai doli përsëri te tavolina e regjistrimit ku po punoja dhe më pyeti nëse mund të takoheshim për një kafe për të “kujtuar”.

Nuk mendoja se do të ishte më shumë se një takim miqësor, kështu që rashë dakord. U takuam të nesërmen dhe kafeja u bë një drekë e lëngshme tre orëshe.

Biseda nuk u ndal dhe të dy ishim shumë flirtues.

Atë natë, ndërsa shtrihesha në shtrat, nuk mund të ndaloja së menduari për të. Ai ishte po aq i mrekullueshëm si kurrë më parë.

Përfundova duke parë një ëndërr seksi për të – një ëndërr që i turpëroi Fifty Shades. Kishte kamxhik, zinxhirë, vaj dhe dyll të nxehtë.

Me sa duket po kënaqesha aq shumë sa nga zhurma e zgjova burrin tim. Për fat, ai supozoi se po ëndërroja për të.

Çështja është se tani nuk mund të ndalem së menduari për këtë njeri dhe atë ëndërr, deri në atë pikë sa po pyes veten nëse kjo është më shumë se thjesht një fantazi.

Zemra ime më thotë të kaloj të paktën një natë me të, por koka ime më thotë mos u bëj budalla.

DEIDRE THOTË: Ju keni ngrënë një drekë me këtë burrë dhe po mendoni të hidhni tutje dekada të një marrëdhënieje dashurie, njësinë tuaj familjare dhe shtëpinë tuaj.

Ngadalësoni dhe shikoni këtë takim për atë që ishte – një kapje e bukur që mund të dalë seriozisht nga kontrolli.

Është e kuptueshme që jeni ndjerë të kënaqur duke marrë këtë vëmendje, por ju lutemi mos bëni një lëvizje të nxituar për të cilën do të pendoheni përgjithmonë.

Ndoshta ju dhe burri juaj keni filluar ta merrni njëri-tjetrin si të mirëqenë. Fakti që koka juaj është kthyer kaq lehtë, sugjeron që jeta juaj seksuale mund të ketë nevojë për pak TLC?

Paketat e mia të mbështetjes dhe 50 mënyra për t’i shtuar argëtimin seksit, do t’ju ndihmojnë të shijoni gjërat brenda dhe jashtë dhomës së gjumit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelensky bën paralajmërimin e fuqishëm: Rusia duhet të ndalet tani, ky është qëllimi i Putinit!

Story i radhës

Hakimi kërkon largimin, nuk flet as me Messin, as me Neymarin

Të fundit nga