Fansi pret flokët dhe bën portretin e Beniadës në kokë

Një fans i Beniada Nishanit, ka prerë flokët dhe ka bërë portretin e saj në kokë.

Një video e cila po qarkullon në rrjetin social TikTok, tregon kokën e fansit nga prapa me portretin e Beniadës të cilin e realizoi berberi.

Berberi që postoi videon e quajti Beniadën fituese të Big Brother VIP.

Kujtojmë se finalja e madhe e e Big Brother VIP mbahet sonte.

@jotihair @beniada.nishani #beniada #bbv #bigbrother #jotibocerri fitusja e big brother vip Albania 🇦🇱 #🇽🇰 ♬ original sound – Joti Bocerri

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Kriza ruso-ukrainase, Blinken dhe Lavrov takohen javën e ardhshme

Story i radhës

Ronaldo kapiten i Manchester Utd?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish