Fansat e rrethojnë Mevlanin, Lediana e krahason me Malumën

Mevlani tashmë numëron fansa të shumtë.

Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, nga pjesëmarrja në emision arriti t’i hapë dyert e famës dhe i ndihmoi edhe në muzikë.

Ai ka publikuar disa projekte muzikore, të cilat janë mirëpritur nga publiku, ndërsa po e vazhdon punë edhe për disa këngë të reja.

Së fundi, derisa po gjendej në qytet, një numër i madh fansash ishin mbledhur për ta shikuar nga afër atë, duke u bërë kështu turmë.

Bashkë me të duket se ishte Lediana, e cila publikoi pamjet në rrjete sociale dhe me shaka e krahasoi Mevlanin me Malumën.

Image

 

Ngjarja paraprake

Mbi 12 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

Ujërat Termale të Elbasanit – Mrekullitë Kurative Për Shëndetin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian