Familja Salihu i bën pritjen madhështore Leartës dhe Matinës

E gjithë familja Salihu pa përjashtim janë të njohur dhe emra të komentuar në mediat rozë, nga këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli e deri te mbesat e nipat e saj.

Shyhretja së fundi është bërë përsëri gjyshe e një mbese, nga djali i saj Kujtimi dhe reja Learta, gjyshe e bukuroshes së vogël, Matina.

Learta e lindi vajzën në Gjermani dhe qëndori atje, deri sot kur u kthye në Prishtinë së bashku me bashkëshortin dhe fëmijët.

E sigurisht tashmë është bërë e shpeshtë pritja madhështore në shtëpi e nënave me fëmijën e posalindur.

Familja Salihu duket se i kanë bashkuar forcat, për të mirëseardhur mbesën e tyre. 

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Roma proteston për shtyrjen e ndeshjes Juventus-Napoli

Ngjarja e ardhëshme

Vdekjet nga Covid, jep dorëheqjen ministri i Shëndetësisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian