“Faktet kanë rëndësi!”, Veliaj publikon foton e ndryshimit të rrënjësishëm të Sharrës

Kreu i bashkisë së Tiranës e ka nisur ditën e sotme me një fotot të Sharrës, ku tregohet ndryshimi gjatë qeverisjes së PD-së dhe gjatë qeverisjes së PS-së.

Në njërën anë janë foto me plehra, ndërsa në anën tjetër është një foto me një amient të gjelbëruar. Veliaj përmes snjë postimi ka theksuar se faktet kanë rëndësi.

“Faktet kanë rëndësi!  Dhe kur bëhet puna më mirë dhe 30% më lirë se “kunati” – duke ja kursyer publikut këto shpenzime – atëherë faktet kanë SHUMË rëndësi!“, shkruan Veliaj.

Ngjarja paraprake

Rilindja “kleptomane”, si “tenxhere me presion”, që “avullon” para publike!

Ngjarja e ardhëshme

Nëse nuk përmirësohet situata të hënën propozohen masa të reja kundër KOVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian