Fajëson gjyqtarët

Nuk kishte fjalë për të përshkruar humbjen trajneri i Bylisit Velkjo Dovedan.

Disfatën 4:3 ndaj Skënderbeut trajneri i ballshiotëve ja faturoi arbitrimit.

“E kam me gjykimin.

Nuk kam gjë tjetër. Bëmë maksimumin, ju e patë dhe vete.

Kaq mund të bënim.

Është normale që do mendova se do ta fitonim kur rezultati shkoi 3-3. E ka fajin dhe fusha. Mbrojtja ishte shumë keq. S’di çfarë të them”, përfundoi Dovedan.

Ngjarja paraprake

Kush e bëri Muhaxherin sot të ndjehet krenar dhe i përmbushur?

Ngjarja e ardhëshme

Dumoshi flet për ndërtimin e stadiumit nacional

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian