Evi Reçi publikon videoklipin e këngës “Mangava Tut”

“Mangava Tut” mban titullin kënga më e re e Evi Reçit që është shoqëruar me videoklip.

Ervin Gonxhi qëndron prapa këtij projekti muzikor, të cilit ia ka bërë muzikën, miksimin dhe masterizimin.

Tekstin e ka shkruar Vojsava Alia, derisa audio incizimi është bërë nga Eran Production.

Produksioni Pro…Video e ka xhiruar videoklipin, konceptin e të cilit e ka bërë vet këngëtarja.

Ndryshe, “Mangava Tut” në gjuhën shqipe përkthehet “Të dua”.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Bayern Munich shfaq interesim për dyshen Roberto – Dest

Ngjarja e ardhëshme

“Serbia fuqizohet, Shqipëria dobësohet, e pafalshme që Rama shkon merr vendime…”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian