Evertoni shfaq interesim për Fabian Ruiz

Evertoni ka shprehur interesim për ta blerë mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz, siaps raportimeve nga Todofichajes.

Trajneri i klubit nga Merseyside, Carlo Ancelotti, është i etur që të ribashkohet me 24 vjecin në “Goodison Park”, pasi e kishte trajnuar gjatë kohës sa shërbente si trajner i napolitanëve.

Barcelona, Real Madridi dhe Atletico Madridi janë po ashtu të interesuara në shërbimet e tij, mirëpo Napoli po do që t’ia ofrojë një kontratë të re.

Ngjarja paraprake

Trump planifikon të reduktojë trupa të tjerë nga Afganistani dhe Iraku

Ngjarja e ardhëshme

Kush janë binjaket që lanë Italinë për të joshur njëkohësisht Saimirin?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian